wakaje_w_ryni

Wypoczynek z dzieckiem w Zamku Ryn

wakaje_w_ryniWypoczynek w takim miejscu jak Hotel Zamek Ryn**** nie może być wypoczynkiem nieudanym. Jest to wprost wymarzone miejsce dla wszystkich rodziców małych dzieci. Hotel umieszczony we wspaniałym XIV-wiecznym zamku krzyżackim oferuje nie tylko atrakcje dla dorosłych, ale również dla dzieci. Z myślą zarówno o dzieciach jak i ich rodzicach urządzono fantastyczny Klub Malucha. W Klubie wszystkie maluszki spędzą czas miło i bezpiecznie pod opieką profesjonalnych opiekunów, którzy zadbają o doskonałą, kreatywną zabawę i wyjątkową atmosferę. W tym czasie rodzice będą mogli skorzystać z bogatej oferty hotelu, między innymi z luksusowego SPA Księżnej Anny.

Spa oferuje bogatą gamę różnego rodzaju zabiegów i masaży pod hasłem żywiołów ognia, wody, powietrza i ziemi. Można skorzystać z licznych zabiegów nawilżających, oczyszczających, wyszczuplających, ujędrniających. Do dyspozycji Gości oddane jest także wspaniałe podziemne Centrum Rekreacyjne z basenem, saunami oraz jacuzzi. Bardzo interesującą propozycją, z której koniecznie należy skorzystać, jest zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Hotel Zamek Ryn**** dysponuje również takimi atrakcjami jak kręgielnia, kort tenisowy, Castle Casino, sala fitness, winiarnia.

Hotel zorganizował ciekawy pakiet pobytowy wczasy nad jeziorem Ołów – noclegi w XIV-wiecznych wyremontowanych komnatach, akademie kulinarną, zwiedzanie zamku, zabawy z animatorami, strzeżona i piaszczysta plaża oraz wiele więcej – sprawdźcie sami!

Dodaj komentarz