LOTOS 71. Rajd Polski już niebawem!

Niewiele czasu pozostało już do wielkiego wydarzenia sportowego jakim będzie LOTOS 71. Rajd Polski. Już teraz można nabyć bilety na imprezę na stronie www.rajdpolski.pl (bilety można nabyć już od 35zł). Za sprzedaż biletów odpowiada UFA Sports, który jest partnerem komercyjnym rajdu.

Siódma runda Mistrzostw Świata rozegra się pomiędzy 26 a 29 czerwca br. zarówno w Polsce, jak i na Litwie (po raz pierwszy na obszarze dwóch państw!). Kierowcy staną do walki na 23 odcinkach specjalnych o łącznej długości przeszło 360 kilometrów. Na Mikołajki Arenie będzie można obejrzeć zmagania kierowców aż czterokrotnie. Mikołajki Arena mieści się zaraz przy bazie rajdu. Kibice do dyspozycji będą mieć na trybunach aż 8tyś miejsc siedzących. Ponadto dostępne będą park serwisowy, Rally Fan Park, strefa VIP Hospitality Club.

Wielkie otwarcie nastąpi na rynku mikołajskim, zaś zakończenie w wymienionym już kompleksie Mikołajki Arena. Rywalizować będą ze sobą między innymi Thierry Neuville, Sébastien Ogier, Mads Østberg, Jari Matti Latvala, Mikko Hirvonen. Oczywiście nie zabraknie również Roberta Kubicy.

Zawody nie będą jednak jedyną rozrywką. Kibice będą mogli wziąć udział w licznych ciekawych atrakcjach jak konkursy, animacje, nie zabraknie symulatorów do gier komputerowych i rzecz jasna świetnej bazy gastronomicznej. Szykuje się przednia zabawa!

Dodaj komentarz