paleo-meal-plan

Hotel Anders – catering na najwyższym poziomie

Jeśli pragniesz zorganizować mniejszą czy większą imprezę biznesową, ugościć swoich klientów, albo urządzić prywatne przyjęcie dla najbliższych, musisz pamiętać o tym, że droga do serc gości wiedzie przez żołądek. Wobec tego doskonały catering jest podstawą. Gwarancję zaspokojenia nawet najbardziej wysublimowanych gustów kulinarnych gości zapewni Ci Hotel Anders oferujący usługi z zakresu cateringu na najwyższym poziomie.

Hotel mieszczący się w Starych Jabłonkach, nad malowniczym jeziorem Szeląg Mały posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, dlatego warto powierzyć mu tak odpowiedzialne zadanie jak stworzenie i dostarczenie najlepszej jakości bardzo zróżnicowanych potraw.
Hotel Anders może poszczycić się organizacją Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej, wcześniej zaś Festiwalu Kulinarnego SIELAWA BLUES oraz dużym doświadczeniem i specjalizacją w cateringu biznesowym.

Obiekt współpracuje z licznymi specjalistami oraz dostawcami, których bardzo starannie dobiera, aby utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług. Cechuje go dbałość o szczegóły oraz niezwykła elegancja. Oferta cateringowa jest wyjątkowo szeroka i interesująca. Hotel działa na terenie całej Warmii i Mazur.

Dodaj komentarz