Group of sport teens different ethnicity jumping winter outdors

Ferie w zamkowym klimacie

Hotel Zamek Ryn**** serdecznie zaprasza do spędzenia zimowych ferii w tym pięknym miejscu. Pakiet Zamkowe Ferie na Mazurach jest ważny od 24 stycznia do 2 marca 2014 (należy zamówić pokój na minimum 3 doby). Na przybywających czeka cała moc atrakcji, zarówno dzieci jak i ich rodzice z całą pewnością nie będą się nudzić. Hotel bowiem zadbał o wspaniały program rozrywkowy, z którego koniecznie należy skorzystać.

Na gości czekają smaczne śniadania oraz obiadokolacje, które podawane są w Refektarzu krzyżackim. Aby goście mogli w pełni poczuć niezwykły klimat tego miejsca, hotel zapewnia dorosłym oraz dzieciom stroje z epoki. W programie znajdują się bardzo ciekawe punkty jak między innymi Zwiedzanie Zamku dla Dzieci oraz Zwiedzanie Zamku dla Dorosłych. Dzieci na pewno ucieszą się z zabawy jaką będzie szukanie zamkowego skarbu. Kolejną doskonałą propozycją jest Akademia Kulinarna, Nauka Rycerskiego Fechtunku, a także Animacje w Klubie Malucha z profesjonalnym animatorem.

Hotel przygotował również bogatą ofertę specjalną SPA. Można skorzystać też z lodowiska (należy mieć własne łyżwy), organizowane będzie ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz Smoczych Ogonów, kulig. Dorosłych może zainteresować wieczór w Castle Casino i dostęp do Centrum Rekreacji oraz Klubu Fitness. Dzieci zaś z pewnością zachwycone będą puszczaniem latawców i teatrzykiem z puszczaniem wielkich baniek mydlanych. Wszystkie te atrakcje i wiele więcej już od 230 zł za osobę (w przypadku 3 noclegów). Dzieci do 12. roku życia przebywają za darmo, a od 13 lat za cenę 130zł za dobę. Pobyt zaczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem, doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00.

Szczegóły na stronie http://www.zamekryn.pl/ferie.

Dodaj komentarz